Všechna témata

Všechny

shutterstock_579867019

Investiční poradna

Investice jako finanční rezerva domácností

Omezování sociálního a ekonomického života v důsledku protiepidemických opatření přináší nejistotu do mnoha domácností. I když v tuto chvíli nikdo nedokáže s jistotou predikovat, jaký vývoj české ekonomiky a trhu práce nás čeká, stále více lidí začíná myslet na zadní kolečka. Chtějí být připraveni a mít větší finanční zajištění v neznámých časech. Na úkor spotřeby si tak daleko více spoří. Nezastupitelnou roli by při úvahách, kam umístit volné prostředky, měly hrát investice.

Číst více
cq5dam.web.3840.3840

Za svým snem

118 dní v zajetí ledu

Peter Valušiak má za sebou desítky výprav do polárních oblastí světa. Jako první Slovák pokořil Jižní i Severní pól naší planety, a i svými dalšími výpravami se zařadil mezi nejuznávanější a nejinspirativnější polární cestovatele na světě. Jeho nejvýznamnější zkušeností byl expediční přechod z Ruska do Kanady přes Severní pól po boku ruských polárních cestovatelů Vladimíra Čukova, Ivana Kuželivského a Valerije Kochanova.

Číst více
sl_20+_div_0035

Mladá generace

Stěhovat se do hotového nebo postavit vysněný dům?

Přemýšlíte o tom, zda koupit vlastní byt nebo si za městem postavit dům? Jaké jsou dnes možnosti bydlení ve vlastním? Dům na klíč, srub, mobilhouse?

Číst více
Aufmacher_Sabatini

Za svým snem

"Seberealizace je velmi naplňující"

Gabriela Sabatini, jedna z nejpopulárnějších ženských sportovkyň 20. století, oslavila letos 50. narozeniny. Tato Argentinka milovala tenis, ale nenáviděla slávu. Rozhovor o sebenaplnění v profesionálním sportu a o tom, jak šťastně stárnout.

Číst více

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.