Politická svoboda občanů a národů je historickou samozřejmostí. V posledních stoletích však o něj museli lidé tvrdě bojovat. Co víte o tomto důležitém tématu vy? Zjistíte v našem testu.

Řekněte nám o vašich přáních, snech a cílech

Našimi klienty jsou šikovní, aktivní lidé, kteří se dokáží nadchnout pro to co dělají jak v osobním, tak v pracovním životě. Pokud patříte mezi ně, rádi vás podpoříme. Sjednejte si bezplatné setkání a zjistěte jaké benefity získáte, pokud svěříte své peníze profesionálům, jejichž péči o finance baví.

Priya New close up

Za svým snem

"Tvrdě jsem dřela abych byla sebevědomější."

Ve 30 opustila práci kvůli kariéře popové hvězdy – a za svou odvahu byla odměněna. Dnes má Priya Ragu smlouvu s mezinárodní nahrávací společností a je považována za vycházející světovou hvězdu. Tamilsko-švýcarská zpěvačka na své dlouhé cestě k úspěchu a seberealizaci.

Číst více
Peoples raised fist air fighting and sunlight effect, Competition, teamwork concept, background space for text.

Blog

Konečně svobodní! Kvíz: Co víte o politické svobodě?

Politická svoboda občanů a národů je historickou samozřejmostí. V posledních stoletích však o něj museli lidé tvrdě bojovat. Co víte o tomto důležitém tématu vy? Zjistíte v našem testu.

Číst více
Happy business people celebrating success at company

Mladá generace

Umíte to s mileniály?

Mileniálové přebírají otěže. Generace, která již několik let pracuje, ale současně stále nastupuje na trh práce. Jaké jsou její hodnoty a co úspěšný zaměstnavatel musí splnit, aby si je udržel?

Číst více
apnoe_gallery3_16x9

Za svým snem

Freediverka Anna von Boetticher: Je tam úplně tiše. Svět se zastaví

Anna von Boetticher se naposledy zhluboka nadechne. Osm dlouhých sekund, dokud její plíce nejsou naplněny vzduchem, který potřebuje na přežití. Potom zmizí do hlubin.

Číst více
Happy family: cheerful mother and father with kids smiling and putting coins into piggy bank while sitting on sofa at home

Investiční poradna

Jak spořit pro děti? Záleží i na věku

Děti jsou naše budoucnost a o svoji budoucnost se chceme postarat. Chceme, aby byly šťastné a měly prošlapanou cestu. V tom mohou peníze výrazně pomoci. Proto svým dětem spoříme. Jenže… spoříme jim správně a efektivně?

Číst více
kaja_PP

Blog

Umožňujeme našim klientům bohatnout

S Karlem Šulcem, místopředsedou představenstva společnosti Fincentrum & Swiss Life Select, jsme si povídali o vývoji na investičním trhu v posledních letech. Došlo i na otázky spojené s rentou na stáří nebo správnou investiční strategii.

Číst více