Swiss Life – pro delší život podle vlastních představ

Pokroky v medicíně, technologii a vzrůstající povědomí o přínosech zdravějšího životního stylu umožňují mnoha Evropanům kvalitně žít až do věku více než 80 nebo 90 let. Společenské a hospodářské důsledky tohoto vývoje se však velmi podceňují.

Swiss Life se zabývá otázkou „delšího života podle vlastních představ“, kterou chce veřejně komunikovat. V současné době se na dlouhověkost často pohlíží negativně, a to především z hospodářského hlediska, navzdory celé řadě výhod pro jednotlivce i společnost, které tento trend nabízí.

Většina Evropy je špatně připravena čelit výzvám stárnoucích populací a je potřeba usilovat o větší zapojení starších občanů.

Všechny

Dean-mit-Löwin

Za svým snem

Dean Schneider: „Seberealizace je vášeň“

Z podnikatele v oblasti financí se stal ochráncem divoké přírody a nejúspěšnějším švýcarským influencerem na Instagramu. Dean Schneider žije svůj sen v jihoafrické rezervaci Hakuna Mipada Oasis. Kde vzal odvahu žít život podle vlastních představ? A jak se naučil komunikovat se lvy?

Číst více
Priya New close up

Za svým snem

"Tvrdě jsem dřela abych byla sebevědomější."

Ve 30 opustila práci kvůli kariéře popové hvězdy – a za svou odvahu byla odměněna. Dnes má Priya Ragu smlouvu s mezinárodní nahrávací společností a je považována za vycházející světovou hvězdu. Tamilsko-švýcarská zpěvačka na své dlouhé cestě k úspěchu a seberealizaci.

Číst více
apnoe_gallery3_16x9

Za svým snem

Freediverka Anna von Boetticher: Je tam úplně tiše. Svět se zastaví

Anna von Boetticher se naposledy zhluboka nadechne. Osm dlouhých sekund, dokud její plíce nejsou naplněny vzduchem, který potřebuje na přežití. Potom zmizí do hlubin.

Číst více
Sebastian_Thrun_Aufmacher_angesetzt_16_9

Za svým snem

Sebastian Thrun: "Bez optimismu se svět bude měnit těžce“

Sebastian Thrun vyvinul pro Google autonomní auta a digitální brýle. Nedávno začal navrhovat elektrické létající taxíky. Německý technologický vizionář je přesvědčen, že umělá inteligence zlepšuje svět a umožní nám více seberealizace.

Číst více

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.