Našli jste svou vysněnou nemovitost, ale nejste si jisti, zda cena odpovídá aktuální situaci na trhu? Chcete vědět, co vám okolí nemovitosti nabízí a jaký je odhad budoucího vývoje její ceny?
Využijte možnost našeho ocenění nemovitosti.

OCEŇTE si s námi nemovitost SNADNO, RYCHLE a ZDARMA ve třech jednoduchých krocích!

Vyplnění za 2 minuty
Vyplnění za 2 minuty
Ocenění na e-mail
Ocenění na e-mail
Exkluzivní analýza
Exkluzivní analýza

Pro ocenění zadejte následující parametry týkající se dané nemovitosti. Po vyplnění a odeslání dotazníku vám přijde obratem na vámi zadanou emailovou adresu výsledek ocenění.

House under construction on top of blueprints with handwritten notes and measures

Promluvte si o svých plánech s našimi odborníky.

Pomohou vám s plněním vašich realitních snů.

Poznámka:
Výpočet tržních cen nemovitostí provádí výhradně společnost PriceHubble Austria GmbH, se sídlem Thomas-Klestil-Platz 3, 1030 Vídeň (dále jen „PriceHubble“). Společnost Fincentrum & Swiss Life
Select a.s. výpočty tržních cen nemovitostí neprovádí ani se na něm jinak nepodílí. Výpočet tržních cen nemovitostí, kterých je dosaženo pomocí kalkulačky tržních cen, má pouze informativní charakter. Fincentrum & Swiss Life Select a.s. ani PriceHubble nijak nezaručují správnost, přesnost, úplnost a přiměřenost uvedených tržních cen (ať už výslovně nebo mlčky).

PriceHubble provádí výpočty výhradně na základě veřejně dostupných údajů a kalkulační modely vytváří s maximální péčí. Rozhodnutí týkající se nákupu nebo prodeje nemovitosti nesmí být učiněno pouze na základě
tohoto výpočtu. Fincentrum & Swiss Life Select a.s. ani PriceHubble neodpovídají za důsledky, zejména za ztráty, které následují nebo by mohly následovat v důsledku použití nebo nepoužití výpočtu. Fincentrum & Swiss Life Select a.s. ani PriceHubble nezaručují, že bude dosaženo uvedených tržních cen.