Fincentrum & Swiss Life Select je přední finančně-poradenskou společností v České republice, která poskytuje komplexní finanční služby na nejvyšší kvalitativní úrovni. Jsme součástí finanční švýcarské skupiny Swiss Life, předního poskytovatele penzijních a finančních řešení v Evropě s tradicí již více než 160 let. Prostřednictvím kvalitních finančních poradců pomáháme soukromým i firemním zákazníkům připravit se na jejich finanční budoucnost. Pomáháme lidem vést život podle vlastních představ. Pomáháme lidem bohatnout.

Jsme držitelem ocenění "ETICKÁ FIRMA 2021". Certifikát uděluje společnost Compliance Academy na základě splnění základních standardů v oblastech firemní kultury, etiky, compliance a řízení rizik. Jsme teprve třetí společností v České republice, která certifikaci obdržela a současně první finančně poradenskou firmou.

Naše komplexní finanční poradenství zahrnuje zejména oblasti pojištění, úvěrů, investic, tvorby renty, správy a péče o majetek, doplňkového penzijního spoření, a to jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele a právnické osoby. Důležitou součástí našich služeb je oblast zaměstnaneckých výhod pro zaměstanavatele. V oblasti nemovitostí můžete využít služeb naší dceřiné společnosti Fincentrum Reality.

V České republice působíme prostřednictvím značek Fincentrum a Swiss Life Select.

Tato stránka vyžaduje přijímání souborů cookie. Nastavení cookies

Život podle vlastních představ

Za svým snem

Dean Schneider: „Seberealizace je vášeň“

Číst více

Blog

Kvíz: otestujte své znalosti o penězích

Číst více

Investiční poradna

Jak sestavit dobré investiční portfolio?

Číst více

Za svým snem

"Tvrdě jsem dřela abych byla sebevědomější."

Číst více

Blog

Konečně svobodní! Kvíz: Co víte o politické svobodě?

Číst více

Mladá generace

Umíte to s mileniály?

Číst více

Tiskové zprávy